BİZ KİMİZ

Hakkımızda

Altınbaşak inşaat temelinde insanı, güveni ve memnuniyeti ön planda tutan, insanların rahat bir yaşam sürmesini hedefe alan geçmişten gelen kökleriyle geleceğe ışık tutan modern ve çağdaş bir firmadır.

Sürekli artan rekabet koşulları altında gelişime açık yapımızla en son teknolojiyi kullanarak, ekonomik, yürürlükteki mevzuat şartları ve standartlarına uygun, müşteri beklentilerini karşılayan projeler geliştirmek hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Hayalimiz, bu güzelim şehrin geleceğine yön vermek. Bursa'ya düzenli kentleşmeyi getirmek. Mutlu insanların yaşadığı modern yaşam alanları oluşturmak. Öyle yerler ki, hem eski Bursa'nın insani sıcaklığıyla dolsun hem de modern çağın tüm olanaklarına sahip olsun... Doğa ile teknoloji orada buluşsun.

10
İNŞAAT SEKTÖRÜNDE

Yıllık Deneyim

İş Ortaklarımız

Çalıştığımız Firmalar

Projelerimizde sizlere en iyisini sunabilmek için; kendi alanlarında uzman taşeronlar ile yaptığımız iş ortaklıkları neticesinde kaliteyi şansa bırakmıyoruz.

Satış sonrası hizmetleriyle gönlümüzde de yer edinen dostlarımızdan aldığımız güç ile projelerimizi zamanında teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

image
image
image
image
image
image
image
image
TOP