NE YAPIYORUZ

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi 3 ana başlık altında listeledik. Size uygun olan hizmeti sunmaktan şeref duyarız.

"İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır" düsturuyla şekillendirdiğimiz iş ahlakımızın bir mahsulü olan kaliteli hizmeti, kutsi bir görev hassasiyeti ile siz müşterilerimize sunmaktayız.

Arsanıza Müteahhitlik Hizmeti

Hali hazırda sahibi olduğunuz arsanıza, yaptırmak istediğiniz yapı için fiyat teklifi sunuyoruz. Sizi hiçbir prosedür ile yormadan A'dan Z'ye tüm işlemlerinizi hallediyoruz. Anahtar teslim müteahhitlik hizmeti taleplerinizi iletişim kanallarımız vasıtasıyla bize iletebilirsiniz.

Kat Karşılığı

Kat karşılığı inşaat sistemi; arsasına kendi imkanları ile inşaat yapamayan veya profesyonel inşaat müteahhitleri aracılığıyla arsasına inşaat yaptırmak isteyen ancak ben para harcamayayım müteahhit binayı yapsın dairemi bana teslim etsin kendisi de yaptığı inşaattan dairelerini alsın mantığı ile geliştirilmiş bir sistemdir.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkulünüzün satışında ya da  gayrimenkul alımlarınızda size profesyonel danışmalık hizmeti sunuyoruz. Sahibi olduğunuz arsa, konut, dükkan vb. direk olarak Altınbaşak İnşaat'a satabileceğinizi biliyor musunuz? Teklif almak için bizimle iletişime geçiniz.

TOP